Go to content
Hartelijk welkom op onze vernieuwde website!

Afgeleverde verkoopwagens

Onderstaande verkoopwagens zijn afgeleverd aan marktondernemers in de branche Vlees & kip.

Onze verkoopadviseurs

Onze verkoopadviseur Dick van 't Foort of Cees Snoei is je graag van dienst als je vragen hebt over een nieuwe vlees en/of kip verkoopwagen.

Verkoopwagen vlees en kip

Wij vinden dat iedere branche een passende verkoopwagen verdient. Geen product is hetzelfde en dus ook de verkoop ervan niet. Met een compleet ingerichte verkoopwagen bied je vlees en kip aan van de hoogste kwaliteit. Transport, opslag en presentatie spelen hierin een belangrijke rol. Je weet als geen ander hoe belangrijk het is om op te vallen op de markt, zodat de klanten naar jouw verkoopwagen komen.

De ideale marktwagen voor vlees en kip

Een universele verkoopwagen bestaat in onze ogen niet. Wel zien we een aantal overeenkomsten voor de ideale vlees en kip verkoopwagen:

  • Hygiëne is erg belangrijk, daarom krijgen de vloer, wanden en het interieur een naadloze afwerking met gladde materialen.

  • Door toepassing van tropen koelmotoren met zware verdampers, is de koeling altijd op orde. Ook in de zomer.

  • Statische koeling en plexiglas schuifruiten in de toonbank zorgen dat producten niet uitdrogen.

  • De speciale kleur licht met productlampen zorgen ervoor dat vlees en kip er altijd vers uitziet.

  • Eenvoudige handeling van de kratten, doordat je elke krat afzonderlijk kunt pakken.

  • De vlees en kip verkoopwagen straalt herkenning uit voor klanten door superscherpe foto’s en logo’s.

Jouw wensen en behoeften inzichtelijk

Je weet pas wat je mist als het er niet (meer) is. Daarom vinden we het belangrijk alles goed in kaart te brengen. Daarom komt onze verkoopadviseur eerst bij je langs op de markt, bij je thuis of op kantoor. Door dit bezoek en het stellen van vragen, maken we jouw wensen en behoeften inzichtelijk. We zorgen dat het plaatje helder en compleet is, en doen je daarna een aanbieding op basis van een Flex-line of Exclusive-line vlees en kip verkoopwagen.

De nieuwe verkoopwagen in gebruik nemen

Als verkoper is het gebruik van een nieuwe wagen altijd even wennen. Bij BK zorgen we ervoor dat het opbouwen van jouw standplaats zo soepel mogelijk verloopt. De op maat gemaakte wagens zijn gebruiksvriendelijk en bieden overzicht voor zowel jou als de klant. De werkwijze en presentatie til je naar een hoger niveau, wat werken met jouw nieuwe vlees en kip verkoopwagen efficiënt en leuk maakt!

Van marktondernemers krijgen we regelmatig geluiden terug zoals: “Ik heb nu geen stress meer of mijn handel wel koud genoeg blijft.”